HAKKIMIZDA

BrandNewGame 2009 yılında Hollanda’da kurulan ve Türkiye ve Belçika’da ofisleri bulunan bir global oyunlaştırma şirketidir.

2016 senesinde Türkiye, Ortadoğu ve Doğu Avrupa ülkelerine oyunlaştırma danışmanlığı, eğitimleri ve proje geliştirme hizmetleri vermek amacıyla BrandNewGame Turkey kurulmuştur. Gerek Türkiye'de gerekse dünyada, bankacılık, otomotiv, sigortacılık, teknoloji, e-ticaret, hızlı tüketim, kamu ve sanayi sektörlerinde başarılı oyunlaştırma projelerine imza atmıştır. BrandNewGame Turkey, hizmet verdiği ülkelerde oyunlaştırma kültürünü yaygınlaştırmaya öncülük etmeye devam etmektedir.

Global standartlarda profesyonel ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla, oyunlaştırma tekniklerini kullanarak insanların süreçlere, işlere, kurumlara ve ürünlere karşı motivasyonlarını ve bağlılıklarını arttıracak uçtan uca çözümler sunmaktadır. Uzman kadrosu ile dinamik, hızlı ve insan odaklı hizmetler üretmeyi ilke edinerek dünya çapında fark yaratan çalışmalarını sürdürmektedir. Geliştirdiği oyunlaştırma projeleri ile oyunlaştırma metodolojisinin insanları eğlenceli bir şekilde motive ederek başarılı sonuçlar alınması temel prensibidir.

BrandNewGame Turkey, Dünya’da oyunlaştırmanın yaygın hale gelmesi ve belli standartlara ulaşabilmesi için kurulmuş olan Gamification Academy onaylı sertifikalı eğitimler vermektedir.

Oyunlaştırma oyunların güçlü özelliklerini kullanarak insanlarda motivasyon oluşturmaktır. Oyunlaştırmada amaç oyunu oynayan kişilerin eğlenceli bir şekilde yüksek motivasyon ile kendilerinden beklenen davranışları gerçekleştirerek hedeflerine doğru ilerlemesidir. Oyunlaştırma insanların süreçlere, işlere, kurumlara veya ürünlere olan bağlılığını arttırır.

TAKIM

Alper Berber

Co-Founder of BrandNewGame Turkey, Gamification Designer

BART HUFEN

Founder of BrandNewGame

Didem Çelik

Training and Branding Specialist

Fırat İçmeli

Chief Gamification Officer

Hande Santur Aslan

Coordination Specialist

Kubilay Kecin

Co-Founder of BrandNewGame Turkey, Gamification Designer
TOP